Культурні послуги для всіх верств населення Мукачівської міської територіальної громади забезпечують 37 закладів культури і мистецтв
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 08 вересня 2022 року о 13:14

37 закладів культури і мистецтв Мукачівської міської територіальної громади забезпечують високоякісні культурні послуги для всіх верств населення, зберігають та поширюють здобутки культури, сприяють розвитку самодіяльної художньої творчості мешканців, організовують та проводять на високому рівні культурно-мистецькі та загальнодержавні масові заходи.

Зазначимо, що з 1 квітня, відповідно до рекомендацій Міністерства культури та інформаційної політики України, Палац культури, як і всі інші заклади, відновив свою творчу діяльність.

Всі культурно-мистецькі події були направлені на підтримку 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади та 105 батальйону 63 механізованої бригади.

У фойє Палацу діяли благодійні виставки,  всеукраїнська (історична) пересувна філателістична виставка «Нескорений козацький дух українського народу» відомого філателіста Олександра Канівця.