Культуру Закарпаття на Регіональному гастрономічному форумі у замку «Паланок» яскраво представили творчі колективи краю
Міська рада, опубліковано 27 липня 2021 року о 18:05

Сьогодні у Мукачівському замку в проходить V Регіональний гастрономічний форум за участі провідних шеф-кухарів та спеціалістів ресторанної сфери.

Протягом двох годин, з 10.00 по 12.00 год. гостям форуму була представлена яскрава етно-концертна програма від фольклорних колективів нашого краю:

• Народного хореографічного колективу с. Дерцен (керівник Жолт Королович);
  • Народного фольклорного колективу «Руснаки» Палацу культури і мистецтв (керівник Михайло Піров);
  • Дитячого фольклорного колективу «Криниченька» (м. Іршава);
  • Зразкового хореографічного колективу «Барви Закарпаття» Мукачівської дитячої школи мистецтв  ім. С. Мартона (керівник  Емілія Васько);
  • Народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Ужгород» (керівник Олександр Шостак, балетмейстер Роза Мацак);
  • Народного музичного гурту «Гудацька тайстра» м. Ужгород. (керівник Володимир Короленко).