Літературне об’єднання «Рідне слово» запрошує на творчу зустріч з Вікторією Славінською
Міська рада, опубліковано 01 березня 2023 року о 08:34

Сьогодні, 1 березня, у Мукачівському літературно-мистецькому музеї відбудеться зібрання учасників літературного об'єднання «Рідне слово».

Гостею заходу буде Вікторія Славінська (м. Дніпро) - авторка та виконавиця у жанрі авторська (бардівська) пісня. Виступає як сольно, так і у складі тріо «Акварель», організаторка багатьох фестивалів та концертів авторської пісні у Дніпрі.

З 2016 року Вікторія пише музику на вірші улюблених поетів і це справді радісне відкриття для поціновувачів авторської пісні. Пісні Вікторії - співзвучні багатьом, це скарб із глибини душі, справжнє диво, яке зможе розділити кожен глядач. На перетині музики та поезії виникає щось дивне - почуття, емоція, настрій, до якого можна доторкнутися серцем і відчути, як поезія, сплітається з музикою, породжує нову реальність, в якій хочеться бути, як мить перетворюється на вічність, як метелик летить до зірок і стає сузір'ям. Немає нічого неможливого в цей момент та в цій реальності.

Приходьте! Вхід вільний!

Початок о 16.00.