Літературну тусівку влаштувала молодь у Мукачівській міській центральній бібліотеці ім.О. Духновича з нагоди Дня молоді
Міська рада, опубліковано 16 серпня 2022 року о 11:19

«Ох, не повчайте молодих! Нехай побудуть молодими». Під такою назвою у Мукачівська міська центральна бібліотека імені Олександра Духновичав пройшла літературна молодіжна тусівка з нагоди святкування Дня молоді.

Молодь, яка прийшла до бібліотеки ім.О.Духновича, має безліч захоплень та досягнень, як у навчанні, так і у спорті. Молоді люди пишуть вірші, видають книги, проводять презентації, займаються благодійністю та волонтерством. З ними цікаво говорити про будь що, оскільки, напевно, немає тем, які би не входили в коло їхніх інтересів. Вони начитані та вміють аналізувати прочитане, вони роблять з нього висновки і проектують ці висновки не лише на своє особисте життя, але і навколишнє, і на соціум.

Під час зустрічі, головний спеціаліст центру зайнятості Оксана Коваленко розказала  про важливі моменти при побудові кар’єри, про те, на що потрібно звернути особливу увагу, про тенденції на сучасному ринку праці та про вимоги роботодавців до працівників.

Бібліотекар юнацького абонемента Неля Станович провела бібліографічний огляд та ознайомила присутніх з книжковими новинками від Український інститут книги.

Учасники заходу: студенти коледжу Мукачівський кооперативний фаховий коледж бізнесу - Ціцей Злата-Марія, Козій  Роксолана, Туряниця Ірина, представники Мукачівська Молодіжна Рада - Лукша Анна, Гузинець Сергій, Павловська Любов, представниця волонтерського Штабу Венеція Мукачево - Красавкіна  Ксенія, студентка «ХНУ»- Старостіна Ксенія, молода мукачівська поетеса - Андріана Муха, студент УжНУ - Редько Антон і родзинкою нашого заходу стала  наймолодша учасниця - Шкріба Марія, яка прочитала свого вірша  «МИ - діти твої, УКРАЇНО».