Майже 6,5 млн. спрямовано на освітню галузь Мукачева
Міська рада, опубліковано 06 вересня 2022 року о 11:40

Відповідні зміни до міського бюджету погоджено на засіданні виконкому.

Кошти спрямовано для:

• проведення робіт з облаштування зовнішніх стін та створення фортифікаційних споруд як найпростішого укриття в закладах освіти – 650 тис. гривень;
  • виконання заходів з питань цивільної безпеки здобувачів освіти та необхідності проведення робіт з поточного ремонту приміщень тиру як споруди подвійного призначення (найпростіше укриття) загальноосвітньої школи І-III ступенів №2 – 1 млн.
  • на реалізацію заходів Програми організації безоплатного гарячого харчування дітей пільгових категорій  у закладах освіти Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки. – 4,2 млн.
  • на реалізацію заходів Програми розвитку освіти Мукачівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки (нова редакція) – 199 110 гривень, з метою стимулювання обдарованої молоді та педагогічних працівників (виплата грошової винагороди учням, які набрали 200 балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання та виплата премії педпрацівникам, учні яких набрали 200 балів за результатами ЗНО);
  • на реалізацію заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки (нова редакція) – 377 680 гривень, з метою підтримки спортсменів (виплата грошової винагороди спортсменам Мукачівської міської територіальної громади з різних видів спорту для участі в офіційних Міжнародних змаганнях, які включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів України)