Майже 90 книг на суму 20 тисяч гривень для двох міських бібліотек Мукачева придбав колишній читач Ярослав Орбан
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 03 березня 2023 року о 11:07

Приємною несподіванкою та надзвичайно гарним подарунком для Мукачівської міської бібліотеки для дітей та Мукачівської міської центральної бібліотеки імені Олександра Духновича стали придбані книги колишнім читачем Ярославом Орбаном.

Майже 90 книг на суму 20 тисяч гривень для дітей і дорослих, найближчим часом (після бібліотечної обробки) будуть доступні широкому загалу.

Варто зазначити, що Ярослав вже не вперше робить добру справу для нашої бібліотеки - інформаційні стенди, придбані кілька років тому, гармонійно доповнюють оновлену бібліотеку дитячих мрій «Ч.І.З.» Мукачівської міської бібліотеки для дітей.

Щира подяка пану Ярославу за добру справу!

Впевнені, що придбані книги користуватимуться високим попитом серед читачів.

P. S.: Саме такі люди, які купують книги для бібліотек чи рятують від війни бодай частинку фонду сільської бібліотеки, а також інші активні читачі бібліотек - надихають і вселяють надію на те, що зміни на краще у нашому суспільстві невідворотні. Адже, вкладання в інтелектуальний, моральний і духовний розвиток особистості - це інвестиції в майбутнє.