Майже 107 тис. мешканців громади уклали договори з сімейними лікарями
Міська рада, опубліковано 25 травня 2022 року о 15:12

В Мукачівській міській територіальній громаді працюють 21 амбулаторії загальної практики - сімейної медицини (в т.ч. 10 амбулаторій в сільській місцевості) та 15 фельдшерсько-акушерських пунктів.

До сімейних лікарів здійснено  – 64 526 відвідувань, на ФАП (фельдшерсько-акушерський пункт) – 9 482 відвідувань, в тому числі 2409 – викликів додому.

Станом на квітень укладено 106 895 декларацій про вибір сімейного лікаря (з них 2621 декларація з внутрішньо переміщеними особами), який надає первинну медичну допомогу, що на 2445 осіб більше у порівняння до початку року або на 2,3 відсотка.

КНП «ЦПМСД Мукачівської міської територіальної громади» отримано безкоштовно комп’ютерну техніку (15 шт.) вартістю 284,5 тис. грн. за проектом «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення міру та урядування»