Майже 34 млн. влада міста виділила на культуру та мистецтво у 2022 році
Міська рада, опубліковано 17 грудня 2021 року о 13:16

В бюджеті Мукачівської міської територіальної громади на культуру і мистецтво  передбачено 33 млн 790 тис. З них майже 11 млн. – надходження від відвідування туристами замку «Паланок». Кошти витратять на придбання експонатів для експозиції «Ванна Ілони Зріні», техніки та обладнання, капітальний ремонт приміщень для створення експозиції «Ванна Ілони Зріні», капітальний ремонт приміщення етнографічної експозиції, реставрація пам’яток культури, історії та архітектури (реставрація будівель Середнього двору Замку.

На зарплату працівникам галузі виділять майже 16 млн. гривень, ще 3 млн. -   на оплату енергоносіїв.

На фінансування у 2022 році Програми розвитку культури і мистецтв виділять 1,8 млн. гривень (фестивалі, конкурси, концерти, свята, організація художнього пленеру, ювілеї, вечори, відзначення стипендіями та преміями міської ради тощо), в тому числі  поповнення бібліотечних фондів – 100 тис. грн.