Майже 6 млн. з міського бюджету на програму захисту тварин - рішення сесії Мукачівської міськради
Міська рада, опубліковано 25 березня 2021 року о 10:57

В Мукачеві внесли зміни до Програми захисту тварин від жорстокого поводження на 2020-2022 роки.

5 млн. 846 тисяч гривень з міського бюджету виділено на утримання притулку для тварин, облаштування комфортних умов для їх перебування, лікування чотирилапих, а також фінансування інших заходів передбачених програмою.

За минулий рік мукачівці прихистили 142 тварини. Прилаштування безпритульних чотирилапих у родини є одним із головних завдань Центру контролю за тваринами.

Протягом минулого року, в притулку у середньому перебували 44 тварини, з вулиць вилучено 153, простерилізовано 62 тварини, лікувалось – 7. Цього року від сказу провакцинували 39 собак – повідомляють у комунальному підприємстві.