Майже 700 тис. грн. виділили на оздоровлення дітей
Міська рада, опубліковано 27 травня 2021 року о 10:25

Сьогодні на сесії міськради затвердили Програму оздоровлення та відпочинку дітей. На пільгові путівки для дітей влада міста виділила майже 700 тис. грн. Цьогоріч  за гроші з міського бюджету  оздоровиться понад 100 дітей

Право на безкоштовний відпочинок в літніх таборах мають діти з числа пільгових категорій, діти-сироти, позбавлені батьківської опіки, діти з малозабезпечених та багатодітних родин,  внутрішньопереміщених осіб, діти з інвалідністю, діти героїв які загинули в районі АТО чи під час Революції Гідності, діти військових які отримали поранення, контузії або каліцтва під час несення  служби, діти, яка постраждала від наслідків катастрофи в Чорнобилі, а також талановита й обдарована дитина, дитина-переможець міських, районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів і різнопланових фестивалів, олімпіад та спортивних змагань, відмінник навчання, лідер громадської дитячої організації.