Малечі надано статус
Служба у справах дітей, опубліковано 06 жовтня 2020 року о 14:55

Внаслідок неналежного виконання батьками батьківських обов’язків, залишення дітей без догляду, ще двоє діток Мукачівської об’єднаної територіальної громади отримали статус дітей, позбавлених батьківського піклування. Відповідне рішення про це прийнято 06.10.2020 року на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради. Тимчасово, до остаточного вирішення подальшої долі, малеча  буде влаштована до закладу для даної категорії дітей. Справа щодо горе-батьків  скерована до суду. Батьки, до вирішення судом питання позбавлення їх батьківських прав, мають можливість переглянути своє ставлення до дітей, повернути їх довіру та довести що ще зможуть стати для них справжніми батьками. Після прийняття рішення цю можливість вони втратять назавжди.