Матеріальна допомога учасниками бойових дій при пораненні
ЦНАП, опубліковано 30 вересня 2022 року о 14:20

Рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 23.03.2022 № 95 «Про зміну назви Програми додаткового соціально - медичного захисту жителів Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки та затвердження її у новій редакції» визначено виплату матеріальної допомоги особам, які зазнали поранень під час безпосередньої участі у бойових діях, забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування військової агресії російської Федерації проти України.

Для отримання допомоги до ЦНАПу Мукачівської міської ТГ потрібно подати наступний перелік документів:

1. Заява встановленої форми (формується у ЦНАП) ,
  2. Копія паспорта заявника (долучає адмiністратор ЦНАПу);
  3. Копія РНОКПП (долучає адміністратор ЦНАПу);
  4. Документ, що свідчить про причини та обставини поранення під час безпосередньоі у часті у бойових діях або забезпечення здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної arpeciї російської федерації, перебуваючи безпосередньо в районах у період здійснення зазначених заходів;
  5. Реквізити про відкриття paxyнку в банківській установі.

Разом до перемоги!