Мешканців Мукачівської міської громади інформуватимуть про діяльність ЦНАПу та доступні адміністративні послуги
Міська рада, опубліковано 24 грудня 2020 року о 13:35

У Мукачеві створили робочу групу з інформування та залучення населення у сфері надання адміністративних послуг та діяльності ЦНАПу. У рамках співробітництва з Програмою «U-LEAD з Європою» населення громади інформуватимуть про доступні в ЦНАПі адмінпослуги, також залучатимуть до покращення роботи установи. Головою робочої групи обрано керуючого справами виконавчого комітету Мукачівської міської ради Олександра Лендєла.

До складу групи увійшли начальник Центру надання адміністративних послуг, начальник відділу інформатизації та зв’язків з громадськістю, начальник юридичного відділу, начальники управління освіти та відділу культури. Також, директор Центру громадськості та національних культур, староста Павшинського старостинського округу, Голова ради адвокатів Закарпаття, головний референт благодійного фонду Товариства Угорської культури Закарпаття, журналіст, редактор газети «Меркурій» та «Наше Мукачево».