Місцеву систему централізованого оповіщення підтримують в постійній готовності, для вимірювання рівня радіації у ЦНАПі встановили інформаційне табло – звітує відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи
Міська рада, опубліковано 19 січня 2022 року о 13:59

Протягом року відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи підтримував у готовності місцеву систему централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку цивільного захисту. У 2021 році на підтримання системи централізованого оповіщення виділили 13,5 тисяч гривень. Також відділом здійснювалися заходи щодо оповіщення та призову громадян на військову службу. Для оповіщення військовозобов’язаних придбано конвертів на суму 20 тисяч гривень. Для вимірювання рівня радіації у будівлі ЦНАПу встановлено інформаційне табло.