Міський голова видав розпорядження про затвердження паспортів бюджетних програм місцевого бюджету на 2021 рік
Міська рада, опубліковано 17 березня 2021 року о 11:23

З метою забезпечення виконання норм бюджетного законодавства та недопущення зупинення реалізації відповідних програм, а також відповідно до вимог бюджетного кодексу України, Конституції України та Міністерства фінансів України видано розпорядження Мукачівським міським головою про затвердження паспортів бюджетних програм місцевого бюджету на 2021 рік. Паспорт бюджетної програми визначає мету, завдання та напрямки використання бюджетних коштів відповідальних виконавців, а також основні етапи та методи виконання бюджетної програми. Розробниками проєктів паспортів бюджетних програм є головні розпорядники бюджетних коштів виконавчого комітету Мукачівської міської ради.