Місто виділить понад 100 мільйонів для медицини
Міська рада, опубліковано 23 грудня 2022 року о 10:06

Загалом на охорону здоров’я наступного року планують витрати 585,5 мільйонів гривень – в тому числі й кошти НСЗУ.

Передбачають, що доходи медицини порівняно з цим роком зростуть на майже 112 мільйонів гривень, відповідно збільшать і видатки. Рекордну суму, близько 80 мільйонів гривень виділяють на цільові програми, з яких 69 мільйонів для зміцнення матеріально-технічної бази. Понад 100 мільйонів медицина отримає з місцевого бюджету, для лікарні закуплять реанімобіль, реабілітаційне обладнання, ендоскопічну стійку та прилади для штрих-кодування в лабораторію.

Вже котрий рік поспіль місто виділяє гроші на дороговартісні операції з ендопротезування, видалення катаракти, а також пільгове лікування