ММКП «Мукачівводоканал» за останні 5 років облаштовано 6 нових зон
Міська рада, опубліковано 30 вересня 2020 року о 11:01

Облаштовано нові зони водопостачання, що дозволило збільшити відсоток цілодобового водопостачання з 4 до 80% містян:

• Зона – район Доси, вул.Чернишевського.
  • Зона – квартал, по вул.Молодіжна.
  • Зона – водозабір «Чинадієво».
  • Зона – по вул.Зріні Ілони.
  • Збільшення зони по вул.Севастопольській.
  • Збільшення зони по вул.Шевченка Тараса.

Для забезпечення цілодобового водопостачання в місті за період 2015-2020рр, підприємством виконано ряд заходів по реконструкції станцій III-го підйому, а саме: заміна глибинних насосів на свердловинах, заміна та влаштування нових засувок, влаштування шаф частого перетворення електроенергії на свердловинах:

• Реконструкція станцій III-го підйому: по вул.Руська, вул.Франка Івана, вул.Толстого Льва, вул.Молодіжна, вул.Маргітича Івана. Загальна вартість виконаних заходів склала на суму 664 тис.
  • Заміна глибинних насосів на свердловинах на суму 766 тис.
  • Заміна та влаштування нових засувок, зворотніх клапанів, регуляторів тиску на мережах на суму 220 тис.
  • Установка шахт частого перетворення на свердловинах на станції II-го підйому на суму 220 тис.
  • Заміна хлораторних установок на водозаборах «Чинадієво» та «Кольчино» на суму 200 тис.

Підприємством ММКП «Мукачівводоканал» закуплено та обліковано нову техніку на суму 11, 3 млн. грн,