ММКП РБУ отримало комунальне майно та матеріальні активи на свій баланс
Управління міського господарства, опубліковано 29 січня 2021 року о 08:51

Рішення "Про зміну балансоутримувача комунального майна" прийнято на черговій сесії 28 січня 2021 року депутатами міськради з метою забезпечення утримання комунального майна та належної діяльності комунальних підприємств Мукачівської міської територіальної громади, забезпечення  своєчасного та якісного виконання робіт з утримання об'єктів благоустрою та інфраструктури на території  Мукачівської міської територіальної громади, проведення їх поточного та капітального ремонту.

Зокрема, йде мова про передачу майна та матеріальних активів на баланс Мукачівському міському комунальному підприємству «Ремонтно-будівельне управління», загальною балансовою вартістю 7 214 420,95 грн.

А саме, це таке майно як: вулиці, мережі вуличного освітлення, внутрішньогосподарські меліоративні системи, ритуальний майданчик, пам’ятник, дорожні знаки, лінії електромережі та інше, шо знаходяться на території сіл: Барбово, Горбок, Ромочевиця, Форнош, Доробратово, Негрово, Завидово, .Залужжя, Макарьово, Пістрялово та Ключарки.