Молодь Мукачева навчатимуть розв’язувати конфлікти на тренінгу «Ненасильницька комунікація»
Міська рада, опубліковано 23 січня 2023 року о 14:32

Запрошуємо журналістів відвідати тренінг для молоді «Ненасильницька комунікація», який проводиться у межах підготовки до відкриття суспільного простору «Інтеграційний хаб».

Тренінг відбудеться 25 січня о 10:00 у Центрі громадськості та національних культур (м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 30).

Керівниця проєкту «Інтеграційний хаб» Дар’я Маркович розкаже про те, як просувається капітальний ремонт приміщення хабу, на який залучено понад 4 млн гривень від Програми розвитку ООН (ПРООН) та ще більше мільйона гривень від УВКБ ООН для закупівлі необхідної техніки та меблів. Також Дар’я розкаже, які проєкти будуть утілюватись у його стінах та як хаб зможе об’єднати молодь із переміщених громад та активістів міста Мукачево.