Можливість подання заявок для участі у програмі підтримки громадських активістів/ВПО в рамках проєкту EU4CSOs Emergency Actions
Відділ економіки, опубліковано 21 липня 2022 року о 13:34

Благодійна організація «Мережа 100 відсотків Життя Рівне» оголошує прийом заявок на участь у програмі підтримки громадських активістів/ВПО в рамках проєкту EU4CSOs Emergency Actions, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

В рамках проєкту грошову підтримку можуть отримати: громадські активісти, які вимушені були змінити місце проживання в Україні внаслідок війни.

Максимальна сума підтримки – 1500 євро (у гривневому еквіваленті).

Для подачі заявки на отримання допомоги необхідно:

• подати короткий мотиваційний лист з описом діяльності до та після 24 лютого 2022 року;
  • резюме з активними посиланнями на діяльність;
  • довідку ВПО.

Рекомендаційний лист від організації, на базі якої він/вона надає послуги після переміщення у зв’язку з війною. У листі повинно бути зазначено тривалість та умови співпраці з громадським активістом/ВПО.

Заявку для отримання грошової допомоги необхідно надсилати в електронному вигляді на адресу проєкту EU4CSOs Emergency Actions: eu4csosemergencyhelp@gmail.com з обов’язковою приміткою «Підтримка професійної діяльності громадських активістів».

Заявки необхідно подавати відповідно до Положення.

Допомога у програмі підтримки громадських активістів/ВПО, надається на особистий банківський картковий рахунок громадського активіста/ВПО будь-якого українського банку.

Прийом заявок відбувається постійно, починаючи з 01.07.2022 року до повного вичерпання коштів за статтею. Про завершення Конкурсу буде повідомлено на ресурсах БО «Мережа 100 відсотків Життя Рівне» та проєкту EU4CSOs Emergency Actions.

Програма підтримки громадських активістів проходить у рамках проєкту EU4CSOs Emergency Actions, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків Життя Рівне» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOsEmergencyActions