Мукачево – «Найкраще мобільне місто» та «Найкраще цифрове місто»
Міська рада, опубліковано 09 жовтня 2020 року о 11:48

Для розвитку громади у Мукачеві впроваджено багато електронних сервісів. Серед них система електронного документообігу АСУД «ДОК ПРОФ 3», електронна система охорони здоров’я eHealth, геоінформаційна система «ArcGIS», муніципальна картка «Картка мукачівця», програмне забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку. На завершальному етапі впровадження – веб-портал «Smart City».

Нагадаємо, у рамках Kyiv Smart City Forum 2020 відбулася щорічна церемонія нагородження міст-лідерів з впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру, де відзначені найкращі міські проєкти, громадські та державні ініціативи у 8-ми номінаціях. Мукачево здобуло перемогу одразу у двох номінаціях «Найкраще мобільне місто» та «Найкраще цифрове місто».