Гаряча лінія міста
(03131) 3-46-91
Меню
Мукачівка завоювала срібло на відкритому чемпіонаті з легкої атлетики "Разом до перемоги"
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 29 червня 2022 року о 12:07

Днями в Луцьку відбувся Благодійний відкритий чемпіонат м.Луцька з легкої атлетики "Разом до перемоги".

У змаганнях прийняли участь 360 спортсменів з усіх регіонів України, серед них було 2 вихованців СОК ДЮСШ м.Мукачево - Хаван Даниїла та Годьмаш Андрій.

Хаван Даниїла в фіналі бігу на 100 м виборола срібну нагороду, показавши результат 11.89 сек. Лише 0.09 секунди не вистачило до виконання нормативу майстра спорту України.

У фінальних забігах на 200 м, здобувши впевнену перемогу у своєму забігу з результатом 24.69 сек, посіла підсумкове 4 місце.

Годьмаш Андрій встановив особисте досягнення з бігу на 800 м - 2:01.72.

Вітання спортсменам та тренерам, бажаємо високих результатів у цей непростий для України час!