Мукачівська громада долучається до спортивного проєкту «Поруч» започаткований спільно з МОН та ЮНІСЕФ, для реабілітації постраждалих дітей на війні
Міська рада, опубліковано 20 червня 2022 року о 11:07

Проєкт має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.

«ПОРУЧ» передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.

Спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

Починаючи з 22 червня з 10:00 батьки зможуть приводити своїх дітей на спортивний майданчик СШ №4 (вул. І. Зріні, 34) де з малечею і молоддю в ігровій формі паралельно працюватимуть психологи, вчителі фізичної культури та медичні волонтери.

Спортивний майданчик буде розділений на зони, де почергово діти займатимуться з психологом, потім гратимуть у рухливі ігри з футбольним м’ячем, а на завершення медичні волонтери розкажуть та продемонструють, що робити у випадку травм. Загалом такий формат роботи сприятиме психологічному відновленню після пережитого травматичного досвіду та подоланню страхів.

Цільова аудиторія: діти обох статей, від 6 до 16 років.

Цього тижня заняття відбудуться 22 та 23 червня з 10.00 години (середа та четвер).