Мукачівська міська бібліотека для дітей продовжує серію знайомств зі своїми найкращими читачами
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 29 серпня 2022 року о 16:54

Гарну традицію започаткувала Мукачівська міська бібліотека для дітей - знайомство з найкращими своїми читачами. Вони настільки щирі, розумні й талановиті, що неможливо про них не розповісти.

Отож, сьогоднішня історія про дівчинку, яка завітала одного літнього дня до дитячої бібліотеки разом з мамою. Її одразу запам'ятали, бо у неї дуже незвичне та гарне ім'я - Агата Стебльова. Тоді бібліотекарі ще не знали, що у дівчинки не тільки незвичне ім'я, а й вона сама надзвичайна.

Дуже активна та допитлива дівчинка приїхала до Мукачева з міста Харків. Їй 8 років.

Дуже полюбляє малювати, шити та робити щось своїми руками. Навіть маленький клаптик тканинки може стати для неї натхненням. Мріє стати альпіністкою. Бере участь у проєкті МРІЯ Мукачево.Розповідь. ІсторіЯ. Полюбляє читати сама та разом з батьками.

На запитання Агаті, яку книжку вона би порадила прочитати своїм одноліткам - дівчинка радить серію книг «Школа чарівних тварин» Маргіт Ауер. Це чудова книга для самостійного читання, а також для читання з батьками. Цікаві та загадкові пригоди школярів та їх чарівних тварин. Герої книги вчать любові та поваги, сміливості та турботі!

"Я обожнюю книги та чарівний світ, який вони мені відкривають. Тому Мукачівська міська бібліотека для дітей стала для мене чарівним світом! Раджу читати та відвідувати бібліотеку.

Тут здійснюються МРІЇ, я це знаю напевне. Бо саме тут я нещодавно познайомилася з Іриною Галай - першою українкою, яка підкорила Еверест та найбільш небезпечну вершину світу К2" - ділиться враженнями Агата.