Мукачівська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад
Служба персоналу, опубліковано 31 грудня 2020 року о 09:43

1. Адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Мукачівської міської ради (віддалені робочі міста у новоутворених старостинських округах).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта не нижче ступеня бакалавра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

2. Головний спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг» Мукачівської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта не нижче ступеня бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

3. Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Мукачівської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою,  вища  юридична або економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

4. Головний спеціаліст сектору з питань запобігання та виявлення корупції Мукачівської міської ради.

5. Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Мукачівської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

• заяву про участь у конкурсі ;
  • особову картку форми П-2 ДС з відповідними додатками, автобіографію; (зразок заповнення особової картки форми П-2 ДС)
  • копії документів: про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військвозобов'язаних);
  • електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (згідно Закону України “Про запобігання корупції”), за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою: www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді.  Е-декларація заповнюється власноруч за допомогою власного електронного цифрового підпису (ЕЦП).
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).
  • дві фотокартки розміром 4 Х 6 см.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи для участі у конкурсному відборі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення на сайті Мукачівської міської ради (від 31.12.2020 р.) за адресою:

м. Мукачево пл. Духновича Олександра, 2, каб. № 34. (тел. 0313121417).