Мукачівська міська територіальна громада отримала свідоцтва на реєстрацію торговельних марок
Відділ економіки, опубліковано 02 грудня 2021 року о 14:18

Інформуємо мешканців та суб’єктів бізнесу нашої громади про те що Мукачівська громада є власником чотирьох торговельних марок:

• «Червене вино»;
  • «Варишська палачінта»;
  • «Варишське пиво»;
  • «День Святого Мартина».

Відповідні реєстраційні дії на право власності на торговельні марки ДП «Українським інститутом інтелектуальної власності» проведено в Державному реєстрі свідоцтв України на торговельні марки та видано свідоцтва.

За торговельними марками зареєстровано різним класам міжнародної класифікації товарів і послуг. Власність зареєстрованих торговельних марок поширюється на:

• виробництво чи продаж друкованої продукції, канцелярських товарів, подарункових пакетів, етикеток для напоїв, тощо - клас 16;
  • посуд, келихи, кухлі, тарілки, тощо - клас 21;
  • одяг, взуття, наголовні убори з принтами масових заходів та фестивалів тощо – клас 25;
  • вина білі, червоні, рожеві, ігристі, вина солодкі, столові, фруктові, кріплені тощо – клас 33;
  • рекламну діяльність, інформування та продаж товарів захищених торговими марками – клас 35;
  • організацію та проведення розважальних заходів, спортивних та культурних конкурсів, організацію фестивалів тощо – клас 41;
  • послуги із забезпечування їжею та напоями тощо – клас 43.

Відтепер Мукачівська територіальна громада отримує ряд переваг серед інших органів місцевого самоврядування:

• виділення Мукачівської громади та її продукції серед конкурентів;
  • зростання репутації громади;
  • гарантія якості заходів, що проводяться в громаді, посилення позитивного іміджу та престижу;
  • гарантія ексклюзивності використання складових ТМ (назва, логотип, слоган);
  • юридичний захист і вагомість у випадку судових розглядів;
  • охорона товарів і послуг від незаконної імітації та контрафакту;
  • можливість продажу або передачі частини прав на використання торговельної марки за матеріальну винагороду;
  • можливість реєстрації домену порядку «.ua».

Зареєстровані торговельні марки є гарантією надійності та підтверджує високу репутацію Мукачівської міської територіальної громади для споживача та туриста.

Детальніше із зареєстрованими торговельними марками, свідоцтвами та захищеними за ними класами товарів та послуг, можна ознайомитися на порталі Мукачівської міської ради.