Мукачівська молодіжна рада запрошує на кіноперегляд «Гуцулки Ксені»
Міська рада, опубліковано 10 вересня 2022 року о 17:04

10 вересня, на поціновувачів кіно Мукачівська Молодіжна Рада знову підготувала перегляд фільму.

Цього разу знову обрали формат українського кіно, адже що, як не наш кінематограф підіймає бойовий дух країни та змушує нас рухатись уперед!

Отож, «Гуцулка Ксеня» — український фільм-мюзикл 2019 року режисерки Олени Дем'яненко, знятий за мотивами однойменної оперети Ярослава Барнича.

Події розгортаються у Карпатах у 1939 році. До Ворохти приїздить син родини емігрантів Яро (Максим Лозинський). Батько-мільйонер поставив йому умову успадкування грошей – хлопець має одружитися з українською дівчиною. Тож Яро вирушає на пошуки свого щастя. Він знайомиться з багатьма дівчатами, та по-справжньому полонити його серце змогла лише гуцулка, на ім'я Ксеня...

За словами організаторів, кіноперегляд пройде під критим небом, адже погодні умови обіцяють бути несприятливими для перегляду open air.

Отож, наша адреса: пл. Кирила та Мефодія, 30 (Центр громадськості та національних культур).

Щоб знати про заходи Мукачівської молодіжної ради, переходьте за посиланням і підписуйтесь