Мукачівські депутати матимуть до 5-ти помічників
Міська рада, опубліковано 22 грудня 2020 року о 13:09

В Мукачеві затвердили положення про помічника-консультанта  депутата Мукачівської міської ради. Так, відтепер міські обранці  зможуть обрати собі до 5-ти помічників без вищої освіти, які працюватимуть на громадських засадах. Розподіл обов’язків між помічниками  та організацію їх роботи здійснюватиме сам депутат. За пред’явленням посвідчення помічники  зможуть  входити та перебувати у приміщеннях ради, отримають доступ до електронної пошти депутата, за дорученням відправлятимуть телеграфну кореспонденцію, вивчатимуть матеріали потрібні для роботи депутата, допомагатимуть у проведенні звітів і зустрічей з виборцями, розгляді пропозицій та звернень, братимуть участь у вивченні громадської думки щодо потреб територіальної громади тощо. Помічником депутата може бути громадянин України, який має загальну середню освіту.