Мукачівські депутати звернулись до Угорщини щодо визнання Росії державою-спонсором тероризму
Міська рада, опубліковано 24 листопада 2022 року о 13:43

Проєкт Звернення Мукачівської міської ради до уряду Угорщини щодо визнання Росії державою-спонсором тероризму прийнято на сесії одноголосно.

Вчора, 23.11.2022 року Україна зазнала чергового ракетного терору від Росії. Було пошкоджено лікарню, пологовий будинок, багатоквартирний будинок - є загиблі та поранені мирні мешканці, мирні українці. Росія вчергове завдала значних руйнувань цивільній енергетичній інфраструктурі. Вся країна була без нормального електропостачання майже пів-доби. Так діють терористи - знищують і виснажують мирної громадян, бо не можуть здолати наших мужніх воїнів на полі бою.

Тому, звертаємося до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, президентки Каталін Новак  та спікера парламенту Ласло Кевера, щоб вони прийняли вольове рішення про та визнали Росію державою-спонсором тероризму. Так як це вже зробили інші країни Європи, а також ПАРЄ, ПА НАТО та Європарламент.