Мукачівські старшокласники проходять стажування у міській раді
Міська рада, опубліковано 18 липня 2022 року о 10:45

Ще 14 школярів протягом двох тижнів працюватимуть у Мукачівській міській раді. Вони допомагатимуть спеціалістам управління соціального захисту населення та управління міського господарства. Школярі з 14 до 16 років працюють протягом 4 годин, старші – близько 6 годин на день і отримують відповідну оплату. Сьогодні для старшокласників провели екскурсію міською Ратушею, розповіли як працюють управління та відділи виконавчого комітету, також школярі поспілкувалися із заступницею міського голови Юлією Тайпс. Нагадаємо, минулого тижня стажування завершили 16 старшокласників. Загалом 30 учнів шкіл громади залучили до роботи в міській раді на літніх канікулах.