Мукачівський драматичний театр покаже цієї неділі діткам одразу дві вистави
Міська рада, опубліковано 03 вересня 2021 року о 14:01

Хоча до офіційного відкриття театрального сезону 2021-2022 ще місяць, але Мукачівський драматичний театр вже відкриває свої двері для наймолодших глядачів.

У неділю, 5 вересня будуть показані одразу дві дитячі вистави:

• О 13.00 год. - казка Дюло Орбана «Всі миші люблять сир»у постановці Євгена Тищука.

На глядача чекає надзвичайно цікавий і знайомий сюжет про юних закоханих з ворогуючих сімейств. Ромео і Джульєттою у казці угорського автора Дюли Урбана є сіре мишеня Шома і біла мишка Фружі. І лише втручання Великого Кота Мага зможе покласти крапку на примиренні світів сірих та білих мишей, пояснюючи, що між ними набагато більше спільного, ніж вони самі можуть подумати. А головне, що ВСІ МИШІ ЛЮБЛЯТЬ СИР! Так, через казковий сюжет, театр розкаже діткам про дуже серйозні речі, про те, як не зрадити себе, не розгубити найкраще - дар любити, дружити, вірити в диво, вміти бачити і чути того, хто поруч з тобою. Поради, які даватимуть герої вистави, знадобиться не лише дітям, але й нам - дорослим.

Тож приходьте, дивіться, слухайте і відпочивайте!

• О 15.00 год. - музична казка Г. Лисенка «Кізонька» у постановці Тетяни Курти.

Сюжет вистави всім знайомий з дитинства - тож її перегляд буде цікавим і для дорослих глядачів.

...Край села жили-були Дід та Баба. Жили вони ладно, гарно. Та от біда – заладились до хатинки Миші. Геть усе погризли, рятунку немає. Щоб позбутися Мишей відправляє баба Діда на базар за Котиком. І купив він Котика, дуже спритного до Мишей, як запевнив його продавець. Але базар є базар, бо виявляється купив Дід зовсім не Котика, адже продавець не дозволив зазирнути до мішка...