Мукачівський драматичний театр запрошує на перегляд вистави «Поліанна»
Міська рада, опубліковано 22 червня 2022 року о 10:45

У середу, 22 червня, Мукачівський драматичний театр представить до перегляду своїм глядачам виставу «Поліанна», поставлену заслуженим артистом України Євгеном Тищуком за однойменним романом американської письменниці Еленонор Портер (1868-1920 рр.).

В основі сюжету вистави життя звичайної дівчинки-сироти Поліанни, яку через «почуття обов’язку» взяла до себе сувора тітка. У дівчинки незвичайний дар – бачити у всіх життєвих ситуаціях позитив. Своєю добротою, щирістю, чистотою думок та дій вона змінює життя всього міста, навчивши багатьох людей простого шляху до щастя: «Завжди радіти».

Впевнені, що головний меседж маленької дівчинки «знаходити у всьому радість», зіграє свою роль у житті кожного, хто завітає на виставу, адже вирішення проблеми багато в чому залежить саме від того, як ми її сприймаємо.

Прем’єра вистави «Поліанна» відбулась у 2020 році. У 2021 році вистава удостоєна обласною театральною премією ім. братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв у двох номінаціях - «Режисерсько-постановочна група» у складі Євгена Тищука, Марини Чопей, Тетяни Суховірської та у номінації «Акторці — за найкраще втілення художнього образу сценічного героя» - Лілії Приходько за роль тітоньки Полі.

Початок вистави о 18.00 годині.

З питань придбання квитків звертатися за телефоном - 095 145 67 35