Мукачівський міський голова Андрій Балога прокоментував політичну ситуацію у місті
Міська рада, опубліковано 17 березня 2022 року о 10:49

На прохання 14-ти депутатів з фракцій «Слуга народу», «Батьківщина», «За майбутнє» та «Європейська солідарність» переніс позачергово сесію міськради на сьогодні, хоча вона мала відбутись ще вчора.

Але видно, що партія влади та її «куратор» в області Микола Тищенко, який з початку війни сидить на Закарпатті, не хочуть засуджувати агресію росії та притягати до політичної відповідальності партію «ОПЗЖ» за небажання називати війну-війною, а путіна – військовим злочинцем, за наказом якого знищують нашу країну та українців.

Але найгірше в цій ситуація, що разом з колаборантами в тісній спайці працює керівництво області. Маю підтверджену інформацію, що саме голова Закарпатської військово-цивільної адміністрації дав вказівку депутатам від «Слуг народу» не приходити на сесію Мукачівської міськради, що б не голосували за зняття секретаря ради від «ОПЗЖ».

В мене просте питання до представників центральної влади на Закарпатті – ви там вкрай довбанулись, що в такий час біди, страждань та самовідданого героїзму всієї нації, вирішили робити мілку політику, чи вам від вседозволеності, безкарності та перебування в глибокому тилу – дах зносить?

Розумію, що бігати в камуфляжі й бронежилетах по Ужгороду та робити селфі на фоні гуманітарки це легше, аніж перебувати сьогодні в Харкові чи Миколаєві, але може час зупинитись і почати спільно працювати на країну. Бо від цієї дріб’язковості вже просто нудить.

Тому хочете покривати колаборантів - без питань, але майте сміливість робити це публічно, що б люди знали, що вас так об’єднує. Бо варіантів чимало: від любові до грошей, до бажання про всяк випадок не спалювати мости з «руським міром». А який з них правильній – сподіваюсь рано чи пізно скажуть правоохоронці.

А в кінці хочу процитувати нашого президента, який сказав, що у нас в країні сьогодні лише дві партії: одна «За Україна», інша – «За росію». І хто сьогодні на Закарпатті в якій партії, люди точно бачать.

Слава Україні!

Героям Слава!