Мукачівським міським головою підписане розпорядження "Про проведення весняної суцільної дератизації на території Мукачівської міської територіальної громади" від 24.03.2021 року №99
Управління міського господарства, опубліковано 02 квітня 2021 року о 13:22

Відповідно до комплексного Плану заходів з профілактики лептоспірозу в Закарпатській області, згідно ст. 30 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення”,  враховуючи рекомендації Мукачівської міськрайонної філії державної установи “Закарпатський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України”, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

Провести у весняний період поточного року (квітень) суцільну дератизацію, зокрема:

• ТОВ “УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ “НАВІБУД” (в підвальних приміщеннях багатоповерхових будинків).
  • Управлінню освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради (дошкільних закладах, загальноосвітніх школах, позашкільних установах на території Мукачівської міської територіальної громади).
  • КНП “Мукачівська ЦРЛ”, КНП "ЦПМСД Мукачівської міської територіальної громади" та інших закладів охорони здоров'я на території Мукачівської міської територіальної громади.
  • Мукачівському міському комунальному підприємству “Чисте місто” (на міському сміттєзвалищі).
  • Мукачівському міському комунальному підприємству “Ремонтно-будівельне управління” (в парках, скверах, кладовищах та набережних річки Латориця, Коропецького каналу та на інших підпорядкованих територіях в межах Мукачівської міської територіальної громади).
  • Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків міста - проведення заходів з дератизації у підвальних приміщеннях будинків.