Мукачівському драматичному театрі пройде ювілейний творчий вечір актриси Крістіни Мочані з показом прем’єрної іронічної драми «Оскар та рожева пані»
Міська рада, опубліковано 24 вересня 2022 року о 14:54

Цієї неділі, 25 вересня, прем’єрним показом іронічної драми «Оскар та рожева пані» відзначать ювілей талановитої актриси Мукачівського драматичного театру, виконавиці багатьох головних ролей у виставах театру, та, зокрема, у виставі «Оскар та рожева пані» - Крістіни Мочані. Початок о 18.00 год.

Іронічна драма «Оскар та рожева пані» поставлена відомим українським режисером, народним артистом України Левом Сомовим (м.Київ) за мотивами всесвітньо відомого роману сучасного французького драматурга Еріка-Еммануеля Шмітта.

Світла і водночас трагічна вистава викликає у глядачів як щирий сміх, так і невимовний сум, сльози і розпач та усвідомлення того, яке прекрасне життя, у всіх його проявах, навіть у хворобі.

За сюжетом невиліковно хворий хлопчик Оскар проводить свої останні дні в лікарняній палаті. Він розлючений і безпорадний. Єдина людина, з якою він починає спілкування — Рожева Пані — доглядальниця за безнадійно хворими пацієнтами, пропонує Оскарові гру, за правилами якої кожен прожитий день прирівнюється до 10 років життя, і за підсумками кожного Оскар пише лист Богу, ніби підбиваючи підсумки пережитого.

«Щоразу як ти віритимеш у нього, його існування ставатиме вірогіднішим. Якщо будеш наполегливим, він почне існувати у всій повноті. І творитиме для тебе добро», – запевняє хлопчика Рожева Пані.

Таким чином, Оскар відчуває і безтурботне дитинство, і бентежну юність, і зрілість з одруженням, дорослими проблемами та кризою середнього віку, і неминучу старість.

Це зворушлива вистава про віру, якої потребують усі, навіть якщо не усвідомлюють цього.

Чекаємо на вас, любі глядачі!