Фінансове управління, опубліковано 26 березня 2021 року о 09:57

На виконання пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України Мукачівською міською радою були розглянуті та затверджені звіти про виконання сільських бюджетів у 2020 році.

З 8-ми бюджетів сільських рад, що приєдналися до Мукачівської міської територіальної громади минулого року за 2020 рік виконали бюджет 4 сільські ради, а саме: Залужанська, Ключарківська, Завидівська та Макарівська сільські ради.

По бюджетах Доробратівської, Негрівської, Пістрялівської та Форношської сільських рад рівень виконання склав менш як 100 відсотків.

Залишки коштів, що утворилися станом на 01.01.2021 року по загальному та спеціальному фондах цих бюджетів ставлять  3 804,7 тис. грн., які в повному обсязі перераховані на відповідні рахунки бюджету Мукачівської міської територіальної громади.

Видатки з бюджетів цих сільських рад протягом 2020 року спрямовувались на оплату праці з нарахуваннями, оплату енергоносіїв, організацію благоустрою населених пунктів, на здійснення заходів з утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури.

Заборгованість станом на 01.01.2021 року по бюджетах відсутня.