Мукачівський РТК та СП проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом

Інформуємо громадян, що в Мукачівському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки проводиться відбір кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України у листопаді-грудні 2022 року.

На військову службу за контрактом в ЗСУ можуть бути прийняті чоловіки від 18 до 50 років (до 60 як виключення за згодою командира частини) та жінки від 18 до 45 років.

Грошове забезпечення для військових, в разі підписання контракту, передбачено:

• солдати від 13500 грн.;
  • сержанти від 14650 тис. грн.;
  • офіцери від 17500 тис. грн.

З 1 березня 2018 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України №704, згідно з якою одноразова грошова виплата особам, що вперше уклали контракт на військову службу, сягає до 17 000 гривень.

Під час воєнного стану (з 24.02.2022 р.) військовослужбовцям нараховується щомісячне грошове забезпечення та додаткова винагорода з розрахунку 30 тис. грн на місяць.

За безпосередню участь у бойових діях нараховується додаткова винагорода з розрахунку 100 тис. грн на місяць, пропорційно кількості днів з участю у бойових діях.

Для уточнення порядку прийняття на контрактну службу, просимо звертатись у Мукачівський РТЦК та СП за адресою: м.Мукачево, вул. Духновича, 89.