Мукачівці отримають майже 4 млн. гривень допомоги
Міська рада, опубліковано 09 травня 2023 року о 14:31

Андрій Балога - Мукачівський міський голова Ініціював прийняття рішення, яке схвалено сьогодні на засіданні виконкому, про це повідомлено на телеграм-каналі https://t.me/andriybaloha

1,4 млн. буде виділено для виплати семи дітям полеглих на війні Героїв. В Мукачеві 200 тис. щорічно отримують матеріальну допомогу діти до 18 років, чиї батьки загинули на війні.

Четверо родин загиблих Героїв отримають 360 тис. допомоги на встановлення пам’ятників. Цьогоріч схвалили рішення, згідно з яким виплачуємо по 90 тис. родинам для увіковічення пам’яті наших захисників.

Семеро ранених бійців з Мукачева отримають 350 тис. В нашій громаді кожен захисник отримує по 50 тис. такої допомоги.

20 важкохворих мукачівців отримають майже 600 тис. допомоги на лікування важких недуг

64 матері-героїні отримають по 20 тис.