Мукачівці здобули призові місця на Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Різдвяне диво»
Міська рада, опубліковано 30 грудня 2022 року о 09:53

18 грудня відбувся Всеукраїнський конкурс мистецтв «Різдвяне диво», м. Киів, у якому учні народного відділу Мукачівської школи мистецтв ім.С.Мартона здобули почесні нагороди.

• ГРАН - ПРІ - ансамбль баяністів (змішана категорія), керівник Тетяна Бабіля.
  • Диплом Лауреата 1 премії - Анастасія Тягур (баян), керівник Тетяна Бабіля.
  • Диплом Лауреата 1 премії - ансамбль гітаристів у складі: Юлія Удут, Андріан Мноян, Олександр Кунак, керівник Маріанна Монцоль.
  • Диплом Лауреата 1 премії - квартет гітаристів ( 3 вікова категорія), керівник Маріанна Монцоль.
  • Диплом Лауреата 2 премії - ансамбль гітаристів(3 вікова категорія), керівник Маріанна Монцоль.

Подякою за проведену роботу у підготовці учасників до конкурсу, професіоналізм та збереження і розвиток культури України, нагороджені викладачі народного відділу - Тетяна Бабіля та Маріанна Монцоль.

Щиро вітаємо Вас із почесними нагородами та бажаємо багато нових перемог.