Минулоріч у Лікарні святого Мартина відкрили три нові відділення: педіатричне, судинної хірургії та інтервенційної кардіології
Міська рада, опубліковано 20 січня 2023 року о 10:58

Також в лікарні оновили онкогематологічний блок та відкрили сектор дитячої консультації в діагностичному центрі. Відділення забезпечені новими операційними й високотехнологічним медичним  обладнанням. Встановлено сучасний ангіограф та С-дугу для  проведення операцій з патологією судин серця, клапанів серця, аорти та периферичних судин. Для Лікарні святого Мартина закупили лазерний літотриптор для контактної літотрипсії каменів сечових шляхів, апарат для лазерної коагуляції сітківки, електрохірургічне обладнання, ультразвукові апарати, наркозні станції, операційні столи та світильники, обладнання для відділення реанімації новонароджених на загальну суму близько 40 мільйонів гривень.