На черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про встановлення опіки над дитиною»
Служба у справах дітей, опубліковано 06 квітня 2021 року о 13:54

З метою запобігання потрапляння дитини, позбавленої батьківського піклування, до інституційних закладів, реалізації її права на виховання в сімейному оточенні, враховуючи її вік, наявність у майбутнього опікуна бажання, можливостей та належних матеріально-побутових умов для проживання, виховання та розвитку підопічної дитини,  06.04.2021 року на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про встановлення опіки над дитиною». Відтепер життям, здоров’ям та розвитком  дитини, яка тривалий час була позбавлена належного догляду,  буде опікуватись любляча, відповідальна людина, яка за місцем роботи отримала чималий досвід з виховання дітей, залишених батьківського піклування.