На черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради визначено місце проживання та реєстрації двох дітей після розлучення їх батьків
Служба у справах дітей, опубліковано 06 квітня 2021 року о 13:56

В межах повноважень органу опіки та піклування  на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради, яке відбулось 06.04.2021 року, визначено місце проживання та реєстрації двох дітей після розлучення їх батьків. Рішення прийнято з урахуванням віку дітей, місця їх фактичного проживання, ставлення до батьків та стану виконання батьками батьківських обов’язків. Відповідно до рішення місце проживання обох дітей визначено з матерями, які весь час після розлучення одноосібно турбувались про їх життя, здоров’я та розвиток. Батьки ж дітей після розлучення самочинно звільнили себе від обов’язку щодо їх утримання та виховання.

Прийняте рішення надає можливість дітлахам стати повноцінними членами Мукачівської міської територіальної громади та отримати можливість користуватися передбаченими для них пільгами та послугами. Матері ж отримають більше свободи при прийнятті рішень, що стосуються дітей, та зможуть виїжджати з ними за кордон терміном до 30 днів, без згоди батьків.