На дитячі меблі та стінки для 5-11 класів було виділено майже 2 мільйона гривень
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 21 жовтня 2021 року о 16:16

Управлінням освіти, культури, молоді та спорту за третій квартал 2021 року оголошено та проведено публічні закупівлі (відкриті торги) за кошти міського бюджету через електронну систему державних закупівель PROZORRO.

Відтак за цей період було придбано дитячі меблі та стінки для 5-11 класів ЗЗСО на суму 1 мільйон 807 тисяч  гривень. Проведено спрощені закупівлі на проведення поточних ремонтів для підготовки ЗЗСО до початку нового навчального року на суму 2 млн. 991 тис. 2 грн.