На ФАПи та амбулаторії в приєднаних селах Мукачівської ТГ спрямували 10 млн
Міська рада, опубліковано 09 березня 2021 року о 10:35

У  зв’язку зі створенням Мукачівської територіальної громади та приєднанням до складу КНП «ЦПМСД Мукачівської міської територіальної громади» 10-ти структурних підрозділів, а саме ФАПів та амбулаторій в селах Доробратово, Завидово, Залужжя, Ключарки, Макарєво, Барбово, Горбок, Пістрялово Негрово, Форнош внесли зміни до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівської міської територіальної громади» на 2021 рік.

10 млн. грн. додаткових надходжень коштом приєднаних сіл прямували на оплату праці сімейних лікарів, підготовку медичних сестер, 420 тис. грн на оснащення закладів пандусами та усім необхідним для маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю, 200 тисяч передбачили на капітальні інвестиції та 134 тис. грн. на оснащення  ФАПів та амбулаторій комп’ютерною та оргтехнікою