На фестивалі «Червене вино 2022» колядували більше 20 колективів з різних куточків Закарпаття
Міська рада, опубліковано 17 січня 2022 року о 14:15

Найбільший винний фестиваль України «Червене вино 2022» завершився. Гостей частували якісним, запашним закарпатським вином, смачною їжею, неймовірну святкову атмосферу дарували професійні та народні колядницькі колективи. На фестивалі колядували близько 30 виконавців з різних куточків Закарпаття. Давайте згадаємо!

Святковою ходою та виконанням відомих колядок розпочав Закарпатський академічний народний хор. Після неймовірного співу хору, для гостей колядували вокальний колектив «Апша» з Нижньої Апші, колектив «Колядники» з Хуста, «Бетлегеми» з села Ключарки. Чудову різдвяну музику подарували народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Ужгород», вокальний гурт «Бревіс» та колектив «Бетлегеми» з села Чинадієво.

Другий день коляд на «Червеному вині 2022» відкрив колектив «Кирниченька» з міста Іршава. Неймовірно святково звучали колядки у виконанні ансамблю «Едельвейс» та соліста хору Петра Куцкіра, «Бетлегемів» з села Горбок, колядницького колективу «Бетяри» з Мукачева, «Бетлегемів» з села Пістрялово та колядницького колективу «Бабовка».

Третій день фестивалю і знову колядують на «Червеному вині 2022». Вертепне дійство подарували «Бетлегеми» з села Чома. В’язанки закарпатських колядок для гостей співали колектив «Гудацька Тайстра» з міста Ужгород, ансамбль угорської народної музики й танцю «Чіпкейш», «Іршавська родина» з міста Іршава, колядницький колектив з села Худльово та «Музики з Вароша» з міста Ужгород.

Після нагородження переможців виступив Мукачівський єпархіальний хор на честь Федора Небесного. Колядки у їх виконанні вражають не тільки професійністю виконання, але й особливою мелодійністю та щирістю. Після виступили «Бетлегеми» з села Макарьово, хор «Мелодія» з міста Іршава, колектив «Ужанка», колядницький колектив О. Никитюк. Колядницьку програму фестивалю завершив Народний фольклорний колектив «Руснаки», учасники якого представили народну самобутність колядок та пісень.