На фестивалі «Варишське пиво» пригощатиме найдавніша пивоварня України з понад 300-річною історією
Міська рада, опубліковано 18 серпня 2021 року о 16:37

Вперше братимуть участь у фесті три броварні, це Загатська пивоварня з Іршавщини, наймолодша пивоварня Закарпаття - “Yuber” та найстаріший пивзавод України з понад трьохсотлітньою історією пивоваріння - Мукачівська Пивоварня Графа фон Шенборна (Мукачівський пивоварний завод). Пивоварня заснована в 1701 році Ференцом II Ракоці у селі Подерінг, зараз це мікрорайон Підгорино. Загалом на фесті буде представлено 15 кращих крафтових броварень Закарпаття, традиційні учасники з Рахівщини, Хустщини, Ужгородщини та Берегівщини. Можна буде скуштувати пиво відновлене за давніми рецептами та зварене за сучасними технологіями. Пивовари домовились, що ціна на великий кухоль пива буде фіксованою. Також на святі гурт «Rock-H» презентує оновлений гімн фестивалю. П’ятий фестиваль крафтового пива в Мукачеві стартує вже 20 серпня і триватиме до 24 серпня. Урочисте відкриття фестивалю відбудеться в суботу 21 серпня о 18.00 годині та розпочнеться з вітального слова Мукачівського міського голови, опісля чого він відкоркує першу фестивальну бочку пива!