На фінансування освітньої галузі вже спрямовано 143 мільйона гривень
Міська рада, опубліковано 26 травня 2022 року о 14:54

На фінансування закладів освіти видатки бюджету громади у  першому кварталі виділено  – 143 млн. грн. в тому числі: освітньої субвенції – 59 млн. 956,6 тис. грн.

В Мукачівській міській територіальній громаді функціонує 31 заклад загальної середньої освіти та 1 комунальний заклад.

Також функціонує 42 заклади дошкільної освіти, з яких 1 дошкільний підрозділ навчально-виховного комплексу приватної форми власності. Протягом останніх років є тенденція до збільшення кількості дітей та відповідно кількості груп в дошкільних навчальних закладів громади. Станом на 01.04.2022 р. у закладах дошкільної освіти працюють 218 групи (з 3, 9, 10,5 та 12 год. перебуванням дітей), у яких виховуються 4 350 дітей. Дошкільною освітою охоплено 99,5 відсотків дітей 5-річного віку.