На фізичну культуру та спорт в наступному році планують виділити 22 млн гривень
Міська рада, опубліковано 30 листопада 2022 року о 08:41

Понад 19 млн гривень планують передбачити на утримання Дитячо-юнацької спортивної школи, в тому числі 12 млн гривень – на оплату праці, ще 3 млн гривень – на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, 3 млн гривень – інші видатки: господарські та будівельні матеріали, озвучувальна апаратура.

1,6 млн гривень – на проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських та неолімпійських видів спорту

1,7 млн гривень – на Програму розвитку фізичної культури і спорту, зокрема щомісячні стипендії у розмірі 3 тисячі гривень для кращих спортсменів міста, грошова винагорода для переможців офіційних чемпіонатів України (20 тисяч гривень), переможцям та призерам офіційних чемпіонатів Європи (50 тисяч гривень), переможцям та призерам офіційних чемпіонатів світу (100 тисяч гривень).