На позачерговій сесії затвердили Порядок оприлюднення наборів даних Мукачівської міської ради
Відділ інформаційних технологій та цифровізації, опубліковано 31 січня 2023 року о 15:37

З метою забезпечення прозорої та підзвітної діяльності Мукачівської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств, реалізації права громадян на доступ до публічної інформації, на виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у форматі відкритих даних, депутати Мукачівської міської ради прийняли рішення затвердити Порядок оприлюднення наборів даних Мукачівської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств у форматі відкритих даних.

Також цим рішенням затверджено Перелік наборів даних, Мукачівської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, частоту їх оновлення та формати даних.