На придбання меблів для закладів освіти виділили майже 4 мільйони
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 02 вересня 2021 року о 13:30

Також за кошти місцевого бюджету закупили комп’ютерне обладнання на суму 1 мільйон 322 тисячі 200 гривень. Електричне та побутове обладнання приладдя для харчоблоків і кухонний інвентар обійшлося місту в 876 тисяч 600 гривень.

Крім того, у 2020-21 навчальному році управління освіти, культури, молоді та спорту закупило будівельні матеріали на суму 1 млн 667 тис. 900 грн., господарські товари та прилади – 2 млн 618 тис. 400 грн.

Зауважимо, що всі закупівлі було здійснено з метою створення нового освітнього простору, сприятливого для повноцінного особистісного розвитку, адаптації дітей до шкільного життя, подальшого успішного навчання.